Kategorie kurzů

Technické vzdělání

Výuka základů obrábění a programování na řídících systémech Siemens (základní úroveň)3

SolidCAM, SolidWorks (vyšší úroveň)4

Výuka základů obrábění a programování na řídících systémech Fanuc (vyšší úroveň)1

Výuka základů obrábění a programování na řídících systémech Heidenhein (vyšší úroveň)1

OZE – voda3

OZE - vzduch4

OZE – energie ze Slunce4

OZE - Tepelná čerpadla3

Ekologické chování firem4

OZE všeobecně1
Všeobecné předměty

Matematika

Bartoňová Jana1

Kerner Jaroslav6

Český jazyk

Kudrnová Yvona

Literatura 1.ročník2

LIiteratura - 3.ročník2

Literatura 4. ročník2

Literatura - DS1

Jazyk1

Literatura1

Příprava MZK1

Štajnerová Eva7

Anglický jazyk

Štajnerová Eva

Gramatika2

Reálie5

Nekvapilová Jaroslava

Grammar2

Maturita2

Izakovičová Eva

Grammar

topics

reálie

Maturita1

Borovcová Petra

Grammar

topics

reálie

Maturita

Německý jazyk

Šulcová Jarmila4

Francouzký jazyk

Svatáková Marcela1

Informační a komunikační technologie

Vláčilová Hana2

Koza Milan1

Elsner Jan1

Jung Ondřej1

Stoupa Otto1

Fyzika

Mikšíčková Eva1

Jacková Jarmila2

Obchodní korespondece

Novotná Zuzana1

Dějepis

Šulcová Jarmila1

Písemná elektronická komunikace

Fiedlerová Ivana3

Ekonomika

Novotná Zuzana1

Průmyslová ekologie

Jung Ondřej1
Strojírenské obory

Odborný výcvik, praxe strojaři

Holub Petr

2.ročník6

3.ročník8

4.ročník

Rybář Miroslav

1.ročník3

2.ročník4

3.ročník2

Laštůvka Milan1

Hušek Zdeněk

CAD systémy

Vláčilová Hana6

Metrologie

Vláčilová Hana7

Stroje a zařízení

Elsner Jan4

Strojnictví

Macháček Jiří2

Zkušebnictví

Vláčilová Hana1
Elektro obory

Odborný výcvik, praxe elektro

Karban Libor3

Ostatní5

Ulrich Daniel5

Fogl Petr1

Macháček Jaroslav5

Veselík Vladimír1

Kadavý Miroslav2

Jirouš Josef2

Elektrická měření

Macek Zdeněk3

Vacek Jáchym2

Základy elektrotechniky

Vacek Jáchym2

Jung Ondřej1

Stoupa Otto1

Přijímací technika

Vacek Jáchym2

Elektronika

Vacek Jáchym2

Macek Zdeněk1

Junášek Vladimír1

Stoupa Otto1

Číslicová technika

Lokay Milan1

Vacek Jáchym1

Stoupa Otto1

Programování

Šmíd Martin1

Technologie elektromontáží

Vlček Petr1

Automatizace

Tobyška Miroslav1

Elektrické stroje a přístroje

Macek Zdeněk2
Úvodní školení žáků
1